.

.

New
Cashmere џемпер женски 2017 о-вратот есен и зима тенок pullover плетени кашмир основните џемпер женски

Cashmere џемпер женски 2017 о-вратот есен и зима тенок pullover плетени кашмир основните џемпер женски

DEN 8999.04

Стока
Достапно.

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Број На Модел На:
ZL16D0114
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Техника:
Станот Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
95% Кашмир 5% Волна
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Кашмир,Волна
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Формално
sleeve тип:
Редовни
Дебелина:
редовна, редовно
облека дизајнерски детали:
Тема
Ткаенини:
другите, на другите, на другите, на другите
Возрасна Група:
35 - 39 возраст
Комбинација форма:
Посебна
компонента содржина:
96% и над
Шема:
Апстракт шема
Моделирање на облека:
Тенок
Свеж

Избор на клиенти