.

.

New
коза кашмир мажите вест џемпер twill татко pullover беж 4colors голема големина S/105-3XL/130

коза кашмир мажите вест џемпер twill татко pullover беж 4colors голема големина S/105-3XL/130

DEN 5040.00

Стока
Достапно.


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
https : //www.aliexpress.com/store/214770
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир
содржина : >96%
V деколте.pullover. лабава права
twill сплетам
врвен квалитет на мека удобно & трајни
изменуваат од страна на ЕУ,2016
направен во Внатрешна Монголија,Кина
плочка се мери со рака,-/+1- 2cm pls љубезно ве молиме да се разбере
за висина на референтната, pls прочитате "меѓународната стандардна големина на табела" подолу
беж бела
светло сива
темно сива боја
меѓународната стандардна големина за мажи џемпер референца
совети за суво чистење и миење со рака нежно
забрани на топла вода или машина за чистење


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Број На Модел На:
yxn17m2
Јака:
V Деколте
Волна:
Стандард Волна
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Cashmere
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Свеж

Избор на клиенти