.

.

New
висок квалитет mink кашмир turtleneck тема поврзана жените мода нерегуларни полите pullover џемпер облека сива кафе 2colors M/2XL

висок квалитет mink кашмир turtleneck тема поврзана жените мода нерегуларни полите pullover џемпер облека сива кафе 2colors M/2XL

DEN 6000.00

Стока
Достапно.


чиста mink кашмир дебел конец плетени
капка рамо целосна ракав
полу-висок врат. отворете полите /нерегуларни
пред кратко/назад долго
широк лабава H-директно
едноставна мека удобно практични & fashion
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017
висок квалитет направени во Внатрешна Монголија,Кина
плочка се мери со рака, еластична сплетам, -/+2cm pls се разбере
(никој бренд ознака.имајте состав/големина на запис)

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
JNX17CX36
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Материјал Состав:
mink кашмир>95%
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Mink Кашмир
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Комбинација:
еден дел не се вклучуваат било какви други додатоци
Свеж

Избор на клиенти