.

.

New
Џемпери Жените Двојно Длабоко V Деколте, Кашмир Мешавина Pullovers Шупливи-Од Плетени Ракав Обвивка Тенок Мода Џемпер Повлекува Femme

Џемпери Жените Двојно Длабоко V Деколте, Кашмир Мешавина Pullovers Шупливи-Од Плетени Ракав Обвивка Тенок Мода Џемпер Повлекува

DEN 716.00
DEN 1300.80

Стока
Достапно.


Азија Големина Рамо(cm) Биста(cm) Половината(cm) Должина(cm) Ракав(cm) XS - - - - - S - 82-84cm/32.3-33.1" -
56cm/22.1" 56cm/22.1" М - 86-88cm/33.9-34.7" - 57cm/22.5" 57cm/22.5" L - 90-92cm/35.5-36.2" - 58cm/22.9" 58cm/22.9" XL - 94-96cm/37-37.8" - 59cm/23.3" 59cm/23.3" XXL - 98-100cm/38.6-39.4" - 60cm/23.7" 60cm/23.7" XXXL - - - - -
Топло Совети
1.Купувачи од руската Федерација,ве молиме оставете ни го вашето три зборови полно име како frist името+средно име+презиме
2.Големината може да биде малку помала од НАС големина,па ве молиме да се погледне на големината на табелата пред да го купат.Или контактирајте со нас ако не сте сигурни што треба големина што ви треба.
3.Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,ве молиме овозможи 2cm разлика.
4.Постојат некои бојата разликата помеѓу camero снимање и вистински производи,ве молиме да
се обрне внимание.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
FINCATI
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1183-1
Материјал:
Кашмир,Микрофибер,Волна
Облека Должина:
Краток
Стил:
Секси & Клуб
Материјал Состав:
Кашмир,Волна Меша
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти