.

.

New
XL времето макара и појас

XL времето макара и појас

DEN 7541.28

Стока
Достапно.

ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма
3.
Ви посакувам среќен шопинг!
КОНТАКТ : Trista Zhang
Botou Среќа Тијанџин Гранка
Тел : 86 22 26575180 26530239
Факс : 86 22 26575180
Moblie : 13920585295
Веб страна : www.OEM/ODM : понудени
4. Така можете да ни веруваат .Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО
2.сите видови на времето макара,ние може да машински. Оваа макара е дизајниран за да нашите Русија клиентите .Даде секоја друга шанса да ги постигнеме нашите win-win. cn200847027 или botoufortune
Контакт : Jilllynn Чи
Нашите trademanager број, cn200847027
Мобилен, 8613920585295
Вовед :
1.Ние се направи бизнис со дански клиенти за многу години.
Предност :
1.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .
Можете да fide нашите друг вид макара беше продаден на нашите француски на клиентите, како на следниов линк
Па ние мислиме дека , Aliexpress е лесен начин да се купат она што го сакате.Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.
Нашите Trade Manager . се чувствуваат слободни да контакт.ние сме стручни во производство на времето брзини,ние можеме да снабдување на производи според цртежи.
Слики на други производи :
Answer : ___________________________ NOTE :
Како делови производителот, Ние сме сигурни дека ви обезбеди не само високо квалитетни производи ,
но, исто така, разумна цена и добра услуга.
Пакет детали :
Времето макара
20pcs 8-XL-8 BF со ID 5mm
20pcs 10-XL-8 BF со ID 8мм
Времето појас
10pcs 316 XL025
10pcs 580 XL025
10pcs 340 XL025
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ќе плаќаат провизија од 3% за оваа цел
Ако се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls.

Детали

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
XL
Тип:
Времето
боја:
Сребро.
прирабница:
Двојно прирабница
Внатре дијаметар:
5mm и 8мм
Појас Ширина:
025
Место на Потекло:
Hebei, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти