.

.

New
AF Времето појас тркала HTD5M-25 заб Понесе 6 8 10 12 14 15 20mm ширина 15mm легура синхрони тркала 5m15 забот на времето pulleys

AF Времето појас тркала HTD5M-25 заб Понесе 6 8 10 12 14 15 20mm ширина 15mm легура синхрони тркала 5m15 забот на времето pulleys

DEN 1151.52

Стока
Достапно.


AF Времето макара HTD5 M-25 заб Понесе 6 8 10 12 14 15 16 20mm
Еден ( Забите ширина)= 11 mm (треба да го користите 10мм ширина времето појас,ако сакате другите ширина, ние исто така имаат, ве молам да ми кажете.)
Б (Внатрешно дупка/Создаден)= 6, 8, 10, 12,14,15,16,20 mm(Pls остави порака која големина ти треба или ние ќе ви испратиме стандардната големина 10мм за вас.)
C(површината на Забот дијаметар)=38.64 mm
W(Вкупна ширина)= 15mm
Завртка : М4 или M5, е случаен.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !
Имаме другите заби број брзини, ве молиме проверете во прилог :

Детали

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
HTD5M-25 заби
Тип:
Времето
Свеж

Избор на клиенти