.

.

New
S8M времето појас макара челик времето макара 13 заби 50mm појас ширина на пакет

S8M времето појас макара челик времето макара 13 заби 50mm појас ширина на пакет

DEN 744.00

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE :
Како делови производителот, Ние сме сигурни дека ви обезбеди не само високо квалитетни производи ,
но, исто така, разумна цена и добра услуга. Така можете да ни веруваат .
Воведувањето на нашите производи :
1.
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS ЦЕЛ
Ви посакувам среќен шопинг!
Botou Среќа Тијанџин Гранка
.Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО
2.ние сме, исто така, експерт во производство на времето брзини, ние можеме да снабдување на производи според цртежи, сите видови на времето макара,ние може да машински.ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма
3.Ние се направи бизнис со Данска клиенти за многу години.OEM/ODM : понудени
Предност :
1.
13-S8 M-50 мерењето макара
Забот број : 13
Забот Ширина : 50mm
Род : 14mm
Материјал : челик
Боја : црна
Страната : двокреветни
Центар : еден
Keyway : 5mm
Количина : 2 парчиња/пакет
друг тип на производ слики :
Ако имате било каков проблем , ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .Даде секоја друга шанса да ги постигнеме нашите win-win. се чувствуваат слободни да контакт.
Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ако се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls.Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.

Детали

Создаден дијаметар:
14mm
Ширина:
50mm
Број на Компјутери:
2 парчиња
Материјал:
Легура
Тип:
Времето
Број На Модел На:
S8M
Забот тип:
S8M
забот број:
13
Ширина:
50mm
создаден:
14mm
Материјал:
Челик
Количина:
2 парчиња
прирабница:
Две
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти