.

.

New
Нови RepRap 3D Печатач Истиснување главата специјална опрема внатрешна дупка со дијаметар од 5мм (10pcs/многу)

Нови RepRap 3D Печатач Истиснување главата специјална опрема внатрешна дупка со дијаметар од 5мм (10pcs/многу)

DEN 1200.00

Стока
Достапно.


Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.0 mm
Вкупната Дебелина : 11mm
Завртка : 2*М3
Материјал : Бакар
Материјал : Бакар
Модул : 0.Овој обичај млазницата е направен од висок квалитет на бакар материјал, внатрешен мазен и нема брус, мазна осигурач не plug млазницата е погодна за Makerbot модели кои се користат
2.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Детали

Тип:
V-појас
Број На Модел На:
0.5
Материјал:
Бакар
Надворешниот Дијаметар:
11mm
внатрешниот дупка:
5mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти