.

.

New
2 парчиња Melo Дејвид аудио hifi tweeter (пар) vifa направени XT25A слободни брод .hifi аудио ,hifi публикации speeaker

2 парчиња Melo Дејвид аудио hifi tweeter (пар) vifa направени XT25A слободни брод .hifi аудио ,hifi публикации speeaker

DEN 1530.24

Стока
Достапно.

Пар (2 парчиња) Melo Дејвид Аудио XT25 A (vifa направени) hi-fi tweeter класичен vifa звуци.мека ,мазна .detaily. Преден Панел кол : 65 MM висина : 30ММ отворањето намали дупка : 46 MM Магнет : neodymium магнет Отпорност : 8 ohms DCR 6ohm чувствителност : 91 DB Max Моќ:40 W
Номинална фреквенција на опсегот : 1.5 К-20 KHZ
recomend crossover >2 KHZ
-
*Ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купите *
ПРЕВОЗОТ
Економијата на превозот :
Запад&северна Европа, Канада, САД, Австралија, Исток и јужна Азија 10-40 работни денови.
Русија, Јужна Америка, Источна Европа, Средна Азија 25-60 работни денови.
Експрес испорака :
Запад& северна Европа, Канада, САД, Австралија, Исток и јужна Азија 4-20work дена.
Русија, Јужна Америка, Источна Европа, Средна Азија 8-35 работни денови.
ОБИЧАЈ
Можеби ќе треба да се платат увозните даноци, царински давачки. Но, генерално, не треба да плаќаат или само плаќаат малку, затоа што јас ќе го испратам пакет како мал подарок или со пониска вредност декларирана.


Детали

екран:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
2
комуникација:
РКА
Аудио Crossover:
Двонасочна
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
PMPO:
50W
Извор На Енергија:
AC
Вграден Микрофон:
No
Функција:
Никој
Бренд Име:
Melo Дејвид
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Звучник Тип:
Публикации
Кабинетот Материјал:
Дрво
комуникација:
Жичен
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Свеж

Избор на клиенти