.

.

New
Симпатична Миленичиња Птица Пластични Џвакање Топката Синџир Кафез Играчка за Папагал Cockatiel Parakeet 09WG

Симпатична Миленичиња Птица Пластични Џвакање Топката Синџир Кафез Играчка за Папагал Cockatiel Parakeet 09WG

DEN 109.92

Стока
Достапно.

Спецификации :
Прекрасна играчка за мали и за големи птици.
Им даде на вашето домашно милениче лекување и да се забавуваат гледајќи ги игра.
Птиците како светли бои. Тоа е шарени и убави, вашиот птица сигурно ќе уживам во тоа.
Тип : Папагал Играчка со Синџир
Количина : 1 Компјутер
Материјал : Висок Квалитет Пластичен Цемент
Карактеристики : Шарени, Животната средина, Не-токсични, без Мирис
Синџир Должина : 15cm/5.91" (Прибл.)
Топка со Дијаметар : 7.5 cm/2.95" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Папагал Играчка со Синџир

Детали

Материјал:
Пластични
Тип:
Птици
Свеж

Избор на клиенти