.

.

New
година Најновите Стилови Бебе Мека Tassel Moccasins Девојки Moccs Бебе Booties Чевли Bowknot дизајн Mocs бебе чевли Црвена боја

година Најновите Стилови Бебе Мека Tassel Moccasins Девојки Moccs Бебе Booties Чевли Bowknot дизајн Mocs бебе чевли Црвена

DEN 234.72

Стока
Достапно.

Карактеристики : 100% сосема нов со одличен квалитет. Ова чевли е многу убава и модерен. Секој детал да биде направено внимателно и добро за секојдневна употреба. Големина одговара за бебе 0-18 месеци стари (11-13cm). Чевлите се многу симпатична и може да се Задржи вашето бебе feets мека и пријатна. Карактеристики : Материјал : СТП Кожа. Големина : 11cm/4.3" за 0-6 Месеци. 12cm/4.7" за 7-12 Месец. 13cm/5.1" за 13-18 Месец. Боја : Како на слики шоу. Пакет Се Вклучени : 1 Пар Бебе Чевли.

Детали

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WONBO
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
bling
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка
боја:
како што е прикажано на слики
Outsole Материјал:
PU
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти