.

.

New
Нов Стил Првиот пешаци бебе подигање Фокс печати Цртан филм Мечка мода бебе чевли Мека единствена Новороденче Момчиња и Девојки Патики чевли

Нов Стил Првиот пешаци бебе подигање Фокс печати Цртан филм Мечка мода бебе чевли Мека единствена Новороденче Момчиња и Девојки

DEN 145.92

Стока
Достапно.


1. Производ : Бебе платно Бебе Moccs Чевли
2. Материјал : платно
3. Боја/Дизајн : Како слики
5.Големина : 3 димензии (s)големина 1 : чевли должина од 11 cm одговара бебе 0-6month =10.5 см insole должина (L)size 2 : чевли должина е 12 cm одговара бебе 6-12 месец =11.5 cm insole должина (XL)големина 3 : чевли должина е 13 cm одговара бебе 12-18 месец =12.5 cm insole должина Забелешка : САД големината не е во ред ве молиме, изберете ја големината според вашето бебе метри должина.ви благодариме Век : 0-18months Pakage : opp кеси Кога ќе го поставите цел, само се разгледа во детали на податоци со големина . Нема отстапување од 0,5-1 цм како причина на поставување релаксираат.

Детали

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HONGTEYA
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Затворање Тип:
Чипка-Up
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук
Горниот Материјал:
Платно
боја:
Muticolor
Големина:
11cm 12cm 13cm
Возраст:
0-18 МИЛИОНИ
Место на Потекло:
Шангај Кина
Пети Форма:
Круг Пети
Материјал:
Платно
is_customized:
No
Пол:
бебе девојки и момчиња
Тип На Објект:
бебе moccasins
Точка име :
бебе чевли Мека дното
Свеж

Избор на клиенти