.

.

New
СТП Велур Кожа Новородено Бебе Момче Девојка Бебе Moccasins Мека Moccs Чевли Bebe Дополнителните Мека Soled Не се лизга Обувки Креветчето Чевли

СТП Велур Кожа Новородено Бебе Момче Девојка Бебе Moccasins Мека Moccs Чевли Bebe Дополнителните Мека Soled Не се лизга Обувки

DEN 124.00
DEN 158.88

Стока
Достапно.


1.Сосема Нов Висок Квалитет
2.Материјал : Велур
3.Добро За Новороденче 0-1 Носители Години
4. Големина на :
НИ Големина 1=11cm Одговара За 0-6 месец
НИ Големина 2=12cm Одговара За 7-12 месец
НИ Големина 3=13cm Одговара За 13-18 месец
ако не знаете како да се избере големината,добредојдовте да контактирате со нас.било каков проблем,контактирајте со нас.
'

Детали

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Fringe
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Момче
Свеж

Избор на клиенти