.

.

New
Новороденче девојка чевли црвено фланелен боксери бебе чевли малку девојка вокер првите чевли со bowknot мека не се лизга

Новороденче девојка чевли црвено фланелен боксери бебе чевли малку девојка вокер првите чевли со bowknot мека не се лизга

DEN 571.20

Стока
Достапно.


Детали

Чевли Големина:
3, 4, 5.5, 6.5
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еластична бенд
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Горниот Материјал:
Стадото
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Бебе Девојка
Свеж

Избор на клиенти