.

.

New
2017 вистинска кожа бебе moccasins мода бебе девојка чевли блесок Бебе Чевли Првиот Пешаци момчиња Чевли zapatos bebe Phanindra

2017 вистинска кожа бебе moccasins мода бебе девојка чевли блесок Бебе Чевли Првиот Пешаци момчиња Чевли zapatos bebe Phanindra

DEN 480.00

Стока
Достапно.

Брзо се Изразат испорака (SF express,EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ) (САД,Европа , Југоисточна Азија 4-7 работни денови) Ако сте Бразил Клиентите и треба DHL shiping,ве молиме оставете порака со вашата компанија даночен број, како на вашите сопствени потреби за тоа.
Забелешка(1) : Нашите подолу големина е ТОЧНА ГОЛЕМИНА. Така на квалитетот е загарантирана.
Фабриката продава Вистинска Кожа директно . Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. bcz ние се Големи. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. многу купувачи се покажаа поголеми за 0-6 месечно бебе. Повратни информации 1. Expecially Бразил пост е потребно повеќе време за испорака на стоката. Подготви и превозот на пат 1.
Чевли Предност. да се задржи на нозе сува и удобно бебе. Имаме направено CE тест за НАС клиентите.
Нашата онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Хонгконг Пост Превозот (15-30days. Ако имате повеќе од 100 парови, ние може да ембос Логото на вашата компанија за слободни. За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние треба да брод вашата нарачка од страна на редовна пошта.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Стр ackage : OPP вреќа
Забелешка(3) : ние им овозможи на чевли со 0.

Детали

Чевли Големина:
0, 1, 2, 3, 4, 5
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
phanindra
Пол:
Бебе Момче
Големина:
10cm,11cm,12cm,13cm,14cm,15cm
is_customized:
Yes
боја:
Розева боја, златна ,црвена,топла розова ,сива ,сина
Повеќе боја:
небо сина,зелена,кафеава,виолетови,портокалови,сини и океанот
Материјал:
Најдобри Вистинска кожа
Соодветна возраст:
0-6month,6-12month,12-18month,18-24month,24-30month
чевли parttern:
кожа бебе moccasins за девојки и момчиња
Свеж

Избор на клиенти