.

.

New
Нови Солидна Мода Пролет, Есен Класична трговија на Големо Спортски Патики Чевли Креветчето Bebe Мека Soled СТП мека Чевли 3 бои

Нови Солидна Мода Пролет, Есен Класична трговија на Големо Спортски Патики Чевли Креветчето Bebe Мека Soled СТП мека Чевли 3

DEN 209.00
DEN 232.32

Стока
Достапно.


можете да се меша боите и големината
Овие мека кожа бебе чевли се рачно изработени со детални крои.сите наши Моделот е Дизајн од мене,значи ако ви треба други шема,само понуди модел,ние може да се направи надвор!!!
Ве молиме мерка на вашето бебе нозе пред да го купите чевли ,ве молиме додадете 1cm -1,5 cm повеќе од нозете.
материјал : горниот стп кожа
Големина на :
US1= 0-6 M = 11cm insole должина на чевли
US2 = 6-12 M = 12cm insole должина на чевли
US3 = 12-18 МИЛИОНИ = 13cm insole должина на чевли
Кога ќе го поставите цел, само се разгледа во детали на податоци со големина .
Answer : ___________________________ Note : Нашата единица е cm,и 1 инч=2.54 см
Пред да го купите pls внимателно проверете со големина на табелата и изберете големина сакате ,
Нема отстапување од 1-3 cm, како причина на поставување релаксираат. Можете да ни кажете тежина и висина за да изберете големина.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Детали

Чевли Големина:
1, 2, 3
Бренд Име:
HONGTEYA
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Флорални
Outsole Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Плитки
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Материјал:
СТП Кожа
Тежина:
110g
боја:
како фото
is_customized:
Yes
Бебе Чевли:
првиот вокер
бебе moccasins:
Новодојдени
момче чевли девојка чевли:
деца чевли
Свеж

Избор на клиенти