.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ----бебе девојка цвет чевли бебе skidproof чевли деца lacework чевли првиот пешаци мека единствена prewalker 1pair

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ----бебе девојка цвет чевли бебе skidproof чевли деца lacework чевли првиот пешаци мека единствена prewalker

DEN 230.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


димензии : 12cm 13cm боја : на фотографијата во боја
можете да изберете големина

Детали

Чевли Големина:
3, 4
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
печ
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пол:
Бебе Девојка
Outsole Материјал:
Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти