.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ----бебе прво пешаци чевли бебе момче/девојка plaid чевли skidproof мека единствена prewalker деца секојдневен чевли на 1pair

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ----бебе прво пешаци чевли бебе момче/девојка plaid чевли skidproof мека единствена prewalker деца секојдневен

DEN 230.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


димензии : 12cm 13cm боја : на фотографијата во боја
можете да изберете големина

Детали

Чевли Големина:
4
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Шаблон Тип:
Plaid
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
печ
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Момче
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти