.

.

New
23.9-27.1 мм Малку Стеги Stepless Еден Уво Тесни Печат Вибрации Отпорни, за Фирма Црево и Цевка на 304 Нерѓосувачки Челик Пакет 50

23.9-27.1 мм Малку Стеги Stepless Еден Уво Тесни Печат Вибрации Отпорни, за Фирма Црево и Цевка на 304 Нерѓосувачки Челик Пакет

DEN 912.00

Стока
Достапно.

Ве молиме не го остави негативни повратни информации. Ви благодарам многу. се наоѓа во Jiaxing Градот и е специјализирана во производство подлошки, пролет ореви, ореви,завртки и многу други видови на сврзувачки елементи.6 mm
d = 7 mm
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Answer : ___________________________ Note : Кога изборот на менгеме, мерење на надворешен дијаметар на снег или цевка
Ве Молиме Љубезно Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ова е 50 Компјутери/многу
Ако сакате да се купи други големина која на производи не е во мојата продавница pls контактирајте со нас
Испорака : продуктите ќе биде испратена до твојата адреса.

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Водовод
Употреба:
Цевка Менгеме
Структура:
пролет менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
23.9-27.1 mm
is_customized:
Yes
Менгеме ID Опсег:
23.9 да 27.1 mm
Ширина:
7mm
Дебелина:
0.6 mm
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти