.

.

New
бесплатен превозот метал менгеме цевка од нерѓосувачки челик менгеме Американски Црево стеги џет обрачот Челична лента цевка обрачот хардвер fastener дел

бесплатен превозот метал менгеме цевка од нерѓосувачки челик менгеме Американски Црево стеги џет обрачот Челична лента цевка

DEN 648.00

Стока
Достапно.


цената е за 10 парчиња
s=12mm L=13mm L1=19mm дебелина од Челична лента : 0.6 mm

Детали

Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Водовод
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
G Менгеме
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
12290004
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Свеж

Избор на клиенти