.

.

New
бесплатен превозот 19-29mm метал цевка од нерѓосувачки челик менгеме DIY РАКА Црево стегач џет обрачот Челична лента цевка обрачот хардвер fastener дел

бесплатен превозот 19-29mm метал цевка од нерѓосувачки челик менгеме DIY РАКА Црево стегач џет обрачот Челична лента цевка обрачот

DEN 744.00

Стока
Достапно.


s=12mm L=19mm L1=29mm дебелина од Челична лента : 0.6 mm

Детали

is_customized:
Yes
Структура:
G Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
rr122900044
Свеж

Избор на клиенти