.

.

New
14mm челичното јаже напрсток, 5pcs/многу , јажиња thimbles , 304 од не ' рѓосувачки челик со Висок квалитет сврзувачки елементи

14mm челичното јаже напрсток, 5pcs/многу , јажиња thimbles , 304 од не ' рѓосувачки челик со Висок квалитет сврзувачки елементи

DEN 269.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
М14
is_customized:
Yes
Структура:
Бран Менгеме
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
челичното јаже менгеме
За челичното јаже големина:
14mm
Свеж

Избор на клиенти