.

.

New
Бесплатен Превозот Флексибилни 1/4 Вода за Ладење Масло Coolant Цевка Црево Отстранување алатка за CNC Струг Мелничката, Отстранете клешти

Бесплатен Превозот Флексибилни 1/4 Вода за Ладење Масло Coolant Цевка Црево Отстранување алатка за CNC Струг Мелничката, Отстранете

DEN 1011.00
DEN 1098.72

Стока
Достапно.

Отстрани клешти за Вода за Ладење Масло Coolant Цевка Цевка Спецификација : Материјал : Метал Можете да изберете големина за вашата потреба : 1/4" 3/8" 1/2" 3/4"

Детали

Употреба:
Цевка Менгеме
Структура:
Цевка Стеги
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти