.

.

New
20PCS водовод Црево Стеги 90-114mm на Најдобри Продажба

20PCS водовод Црево Стеги 90-114mm на Најдобри Продажба

DEN 990.00
DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Спецификација : Име : Црево Стегач Тежина : 30g Боја : Сребрена Тон Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,Метални Одговара Црево Дијаметар(прибл.) : 90-114mm Пакет Содржина : 20pcs x Црево Стеги

Детали

is_customized:
Yes
Структура:
Вртливата Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
90-114mm
Свеж

Избор на клиенти