.

.

New
20pcs Цевка Цевка Стеги 64-76mm

20pcs Цевка Цевка Стеги 64-76mm

DEN 688.00
DEN 800.64

Стока
Достапно.


Спецификација : Име : Црево Стегач Тежина : 22g Боја : Сребрена Тон Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,Метални Одговара Црево Дијаметар(прибл.) : 64-76mm Пакет Содржина : 20pcs x Црево Стеги

Детали

is_customized:
Yes
Структура:
Вртливата Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
64-76mm
Свеж

Избор на клиенти