.

.

New
20PCS Цевка Цевка Стеги 105-127mm Нерѓосувачки Челик

20PCS Цевка Цевка Стеги 105-127mm Нерѓосувачки Челик

DEN 990.00
DEN 1151.04

Стока
Достапно.


Спецификација : Име : Црево Стегач Тежина : 31g Боја : Сребрена Тон Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,Метални Одговара Црево Дијаметар(прибл.) : 105-127mm Пакет Содржина : 20pcs x Црево Стеги

Детали

is_customized:
Yes
Структура:
Вртливата Менгеме
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Цевка Менгеме
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
105-127mm
Свеж

Избор на клиенти