.

.

New
Сосема Нов Сет на 4pcs Пролет Стеги 7 (175mm) или 9 (230mm) може да се користи како Машини за Стегање Системи

Сосема Нов Сет на 4pcs Пролет Стеги 7 (175mm) или 9 (230mm) може да се користи како Машини за Стегање Системи

DEN 2033.00
DEN 2904.00

Стока
Достапно.


Ако сакате да се купи помала големина 3", ве молиме кликнете тука.
За 4 PCS 6"(150mm) Стегање Плоштадот во Собата, ве молиме кликнете тука. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Ако во 14 дена,може да се врати или размена.
Ако сакате да се купи помала големина 4", ве молиме кликнете тука. Поддршка Aliexpress Зачувам.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.
Ако сакате да се купи помала големина 6", ве молиме кликнете тука.

Детали

Големина:
175mm, 230mm
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
KF766 Пролет Стеги
is_customized:
Yes
Структура:
пролет менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Пластични
Употреба:
пролет менгеме
Свеж

Избор на клиенти