.

.

New
НИ Воен Ветеран Прстен Војна Ветеран Накит Воена Прстени за Војска, Морнарица, Маринци, Воздухопловните Сили, Coast Guard Воени Офицери

НИ Воен Ветеран Прстен Војна Ветеран Накит Воена Прстени за Војска, Морнарица, Маринци, Воздухопловните Сили, Coast Guard Воени

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Valily Накит Големина На Табелата
(НАС Прстен големина) Големина во внатрешноста на периметар(mm) внатре дијаметар(mm) 7 54.50 17.30 8 57.00 18.10 9 59.50 18.90 10 62.10 19.80 11 64.50 20.60 12 67.50 21.40 13 70.00 22.30 14 72.50 23.10 15 75.20 24.00 Таму ќе биде 0.1-0.3 mm грешка мери со рака, само за вашиот референца
Големина На Мерење

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Никој
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Бренд Име:
Valily Накит
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
20mm
Функција:
Фитнес Тракер
Повод:
Партија
Број На Модел На:
YMD025
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти