.

.

New
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ПРСТЕН-црниот бисер прстен

ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ПРСТЕН-црниот бисер прстен

DEN 220.32

Стока
Достапно.


ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден бисер прстен
направени од природата свежа вода бисер
достапен во бела и црна боја .
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Број На Модел На:
151123-6837
Бренд Име:
YUEMOON
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
10мм
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Моден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Свеж

Избор на клиенти