.

.

New
Топла продажба нов Стил >>>>22X16mm Природни Црн камен Камења Солидна .925 Фунта Сребрен Прстен Големина 7/8/9

Топла продажба нов Стил >>>>22X16mm Природни Црн камен Камења Солидна .925 Фунта Сребрен Прстен Големина 7/8/9

DEN 537.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.


НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
Ви благодариме за вашето разбирање и среќен купување
Повратни информации
Јас сум еден secrious и чесен бизнисмен . се надевам дека секој клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . јас ќе одам низ моите повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате . ( остави негативни повратни информации не може да го реши проблемот ) , ако има било какви прашања , само контактирајте ме , јас ќе ви помогне, обидете се што е во моја моќ . Најдобри желби .

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Школка
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти