.

.

New
925 Sterling Silver Огромен Черепот Mens Biker Панк Рокер Прстен 9W025 НИ Size 8 ~ 14

925 Sterling Silver Огромен Черепот Mens Biker Панк Рокер Прстен 9W025 НИ Size 8 ~ 14

DEN 3264.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.
Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : Висок Квалитет На 925 Фунта Сребро , Дебели & Тешки!!
(Печат . С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме. 27mm x 25мм
Тежина : Околу.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.925 Марка)
(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)
Лицето Големина : Прибл.

Детали

Прстен Големина:
8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 14
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
20mm
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
9W025
Бренд Име:
LINSION
Метали Тип:
925 Sterling silver
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти