.

.

New
JEXXI Исклучителна ААА Австриската Кристал Свадба Прстени За Жена на Модата Сребро Прилагодливи Ангажман Прст Прстен Накит Додаток

JEXXI Исклучителна ААА Австриската Кристал Свадба Прстени За Жена на Модата Сребро Прилагодливи Ангажман Прст Прстен Накит Додаток

DEN 90.00
DEN 128.16

Стока
Достапно.


JEXXI Исклучителна ААА Австриската Кристал Свадба Прстени За Жена на Модата Сребро Прилагодливи Отвори Ангажман Прст Прстен Накит Додаток
Материјал : Сребрен Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XJZ166
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
накит
Компатибилност:
додаток
Свеж

Избор на клиенти