.

.

New
BOROSA Популарен Природен Amethysts Кристал Druzy Отвори Циркон Solitaire Druzy Прстен

BOROSA Популарен Природен Amethysts Кристал Druzy Отвори Циркон Solitaire Druzy Прстен

DEN 199.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.

Популарен Природен Аметист Druzy Отвори Циркон Solitaire Прстен
Материјал : Аметист Druzy
Околу 15 mm
Дебелина : 8 mm
Прстен Големина : променливи во големина (Дијаметар : ≥17mm)
Тежина : 10 g
Количина : 1 парче
Точка Бр : S404

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
S404
Површината Ширина:
20mm
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
BOROSA
Метали Тип:
Дувачкиот
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
Свеж

Избор на клиенти