.

.

New
Моден Накит ААА CZ Лабораторија Зелениот Кварц Сребрен Прстен Size 8 Жени Подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо

Моден Накит ААА CZ Лабораторија Зелениот Кварц Сребрен Прстен Size 8 Жени Подарок Бесплатен Превозот трговија на Големо

DEN 264.00
DEN 371.52

Стока
Достапно.

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. 2 - Повеќе од $200, ние испрати express (EMS, DHL), треба 3 до 7 дена или така.30 g
1 - Ние брод од страна на Хонг Конг пост и Кина пост во целиот свет. Политика на враќање : Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ние сме победничка Десет години на дизајн и производство на искуства во оваа област. Сите наши производи, е стандарден стан трошоците за превозот. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или сугестии и треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, и ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Понекогаш обичаи и времето на проблемите со кои ќе се одложи неколку дена. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите Најдобри за вас.
Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без никел, Не алергиски! 100% Сосема Нов Прстени Тежина : 8. Многу висок квалитет уникатни модни Дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.

Детали

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DOTEFFIL
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
R017
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Изглед на страницата со Детали
Метали Тип:
925 Sterling silver
Функција:
добро здравје
Метална боја:
Сребро, Фунта Сребро 925 Прстен, Бренд Прстен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Стил:
Бренд Прстен За Жените, 925 Sterling Silver Бенд Прстени За Жени
Име на производ:
Моден Бренд За Накит Прстени, Бренд За Накит Прстени За Жени
За превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
YES
Пол:
Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Дама,Унисекс,Љубовникот
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
Свеж

Избор на клиенти