.

.

New
ZABRA Солидна Чиста 925 Sterling Silver Прстени За Жени Мажи Steampunk Гроздобер Ретро Ангажман Подарок Љубовник Годишнината Прст Прстен

ZABRA Солидна Чиста 925 Sterling Silver Прстени За Жени Мажи Steampunk Гроздобер Ретро Ангажман Подарок Љубовник Годишнината

DEN 857.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Површината Ширина:
4mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
Гроздобер Прстен Љубовник
Пол:
љубителите'
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
ZABRA
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
тежина за:
2.3 g
Метали Тип:
925 Sterling silver
Стил:
Гроздобер, Мода
Повод:
Партија,Годишнина,Сувенири
Процесот:
Ретро Тајландски Сребро.
Свеж

Избор на клиенти