.

.

New
Emmaya Нов Луксузен Поставен Правоаголник Циркони Непречено Отвори Жените Прст Прстен Вистински Бело Злато Боја Кристал Прстен

Emmaya Нов Луксузен Поставен Правоаголник Циркони Непречено Отвори Жените Прст Прстен Вистински Бело Злато Боја Кристал Прстен

DEN 313.44

Стока
Достапно.


Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
R13
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
14mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Emmaya
Свеж

Избор на клиенти