.

.

New
Бесплатен Превозот +на Големо 100pcs Роман Желка Мека Полимер Глина Прстени Накит

Бесплатен Превозот +на Големо 100pcs Роман Желка Мека Полимер Глина Прстени Накит

DEN 815.52

Стока
Достапно.

Понудата е договор,PLZ само купување на која имате намера да се плати како не-исплатувачот ќе бидат пријавени на alibaba и на нив да добие неплатени објект штрајк.
Враќање ќе биде дадена доколку објектот се врати во неговата оригинална состојба.9 mm во кол.PLZ контактирајте со нас за повеќе детали преку е-маил. Ние не бродот да P.
Контактирајте со нас & Feed врати се Должи на висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек. Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. На приемот на објектот, ние ќе рефундирање веднаш.облик : желка
5. Ако се направи плаќање преку alipay.
Информации за исплата,Наддавање Политика & Смисла Ние прифати Alipay & Банкарски Трансфер,и someother методи за плаќање. Меѓународни Купувачот ве молиме имајте во предвид :
1> Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.големина : mixd (1.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ!!
. Превозот и осигурување давачки не се враќа.
2> ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување.
- Од Воздухопловната : Генерално,за 2-3 недели во Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра,Arica.
Гаранција и Политика на Враќање Ние ќе рефундирање на објекти во било која причина, ако ни даде порака за 14 дена од денот ќе ги добиете.

Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Глина
Повод:
Партија
Свеж

Избор на клиенти