.

.

New
R047 Тибетската Црвено Месинг Мантрата Прстен OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ Амајлија Отворено Ѕвони за Човекот 5pcs многу

R047 Тибетската Црвено Месинг Мантрата Прстен OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ Амајлија Отворено Ѕвони за Човекот 5pcs многу

DEN 237.60

Стока
Достапно.


Тибетската Црвено Месинг Мантрата Прстен OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ Амајлија Отворено Ѕвони за Човекот 5pcs многу
Тибетската едноставни модни прстен,од Тибет локалните.
*голема продажба, најдобрата понуда
*5pcs многу
*изработени од црвена месинг и месинг
*отворете прстени,одговара најмногу на прсти.
* шест зборови mantras амајлија симболи-OM MANI PADME HUM во средината, златна боја.
*користете метални одлуки-стар занает,полн со стари вкус.
*добар дар за човекот.
************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени, значи, не е толку совршена како машини дали; pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Детали

Метална боја:
Тенок тип 9mm 5pcs, Широк тип 12mm 5pcs
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар,Месинг
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
R047
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската mantras прстен
Слика:
отворете прстен
Метал:
црвено месинг, месинг
Шема:
шест зборови mantras амајлија
Занает:
метал одлуки-стар
Кол.:
прилагодлив
Ширина:
12mm 9mm
Цел:
5pcs многу
Свеж

Избор на клиенти