.

.

New
R048 Тибетската Mantras Амајлија Прстен OM MANI PADME HUM Бакар Отворено Ѕвони за Човекот

R048 Тибетската Mantras Амајлија Прстен OM MANI PADME HUM Бакар Отворено Ѕвони за Човекот

DEN 955.20

Стока
Достапно.


Тибетската Mantras Амајлија Прстен OM MANI PADME HUM Бакар Отворено Ѕвони за Човекот
голема продажба
*шест зборови mantras амајлија симболи
*едноставен подарок за човекот.
*користете метални одлуки-стар занает, полн со стари Тибетански вкус.
*најдобрата понуда,10 парчиња по многу.
истите прстени, ние се уште имаат Црвено бакарна боја на располагање,
види линк :
**Повеќе mantras прстени, повеќе Избори**
*************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Детали

Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
R048
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Бар Поставување
Површината Ширина:
7mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската прстен
Слика:
отворете прстен
Широк:
7mm
Метал:
бакарни легури, стари сребрена боја
Шема:
OM MANI PADME HUM
Занает:
метал одлуки-стари, antiqued занает
Нето тежина:
5g
Цел:
најдобрата понуда 10pcs многу
Свеж

Избор на клиенти