.

.

New
ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени браун со Спирален линија цртање Murano Стакло Прстени

ЦРВЕНА ЗМИЈА Мода Прстен рачно изработени браун со Спирален линија цртање Murano Стакло Прстени

DEN 277.92

Стока
Достапно.

Добредојдовте на ЦРВЕНА ЗМИЈА ! Одличен квалитет голема услуга!!
Size 8= за 18mm дијаметар
Голема вредност, побрзај! Продавница сега!!
❤❤ Љубезно ве потсети ❤❤ : Чиста прирачник за отпуштање и производот, секој готовиот производ е единствената која секој моделот и бојата е малку поинаква изгледа со оригиналниот производ кој поврзани со квалитетот. Бидејќи тоа не е машинска обработка, иако машинска обработка се изгледа повеќе униформа. Сепак, тие не се индивидуалност , рачно изработени се повеќе вредни и индивидуалност , и секој производ е внимателно дизајниран за да се заврши од страна на занаетчии. Се надеваме дека нашите купувачот знаете Murano производи од Стакло атрибути.Ви благодариме за разбирањето.

Детали

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
ЦРВЕНА ЗМИЈА
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Стакло
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти