.

.

New
R041 Тибетската Mantras Амајлија Прстени за Човекот Бакар Инкрустирани Камен Триаголник Отвори Прстен

R041 Тибетската Mantras Амајлија Прстени за Човекот Бакар Инкрустирани Камен Триаголник Отвори Прстен

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Тибетската будистички прстен,човекот е амајлија отворен прст прстени,од Непал.
*голема големина,супер широк,max width 15mm
*инкрустирани тиркизна камен клипови.
*Тибетската амајлија симболи, шест зборови mantras-OM MANI PADME HUM.
*добар дар за човекот.
****************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
2.Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
4.Само плаќате Еднаш во Комбинација превозот цена за повеќе предмети, pls контактирајте со нас за ревидирање на превозот цена пред да плаќаат.
5.Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
6.Кога цел вредност до Слободен Воздух Mail превозот услуга достапна.
8.Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
9.Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
10.Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн трговија на големо! Купи директно од Тибет!

Детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Број На Модел На:
R041
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
mytery.com
Функција:
Тибетската прстен
Слика:
отворете прстен,супер широк
Инкрустирани:
тиркизна клипови
Шема:
Будистички симболи
Макс широк:
15mm(0.59)
Тежина:
6-8g
Свеж

Избор на клиенти