.

.

New
Моден Сребро 925 Накит Трговија На Големо Цена Сребрени Прстени Жените Прст Прстени Цвет Пеперутка Прстени Бесплатен Превозот

Моден Сребро 925 Накит Трговија На Големо Цена Сребрени Прстени Жените Прст Прстени Цвет Пеперутка Прстени Бесплатен Превозот

DEN 122.00
DEN 172.32

Стока
Достапно.

Сите наши производи, е стандарден стан трошоците за превозот. Политика на враќање : Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите Најдобри за вас. Ние сме победничка Десет години на дизајн и производство на искуства во оваа област. 2 - Повеќе од $200, ние испрати express (EMS, DHL), треба 3 до 7 дена или така.
Директни Фабрика Цена, Исклучителен Квалитет, Модерен Стил! Висок квалитет (со Заштитна фолија) Без никел, Не алергиски! 100% Сосема Нов Прстени Тежина : 4. Многу висок квалитет уникатни модни Дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. 3 - Ние обично се користи рамна стапка од 2 дена испраќање на проектот или од Хонг Конг препорачана пошта потврда по Плаќање. Добредојдовте на скенирање и да се купи! За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, и ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. За нас : DOTEFFIL Накит е професионална мода Накит на компанијата во Шенжен, Кина. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Понекогаш обичаи и времето на проблемите со кои ќе се одложи неколку дена. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или сугестии и треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Детали

Прстен Големина:
8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
DOTEFFIL
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Романтични
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
R004
Материјал:
925 Sterling silver
Површината Ширина:
Изглед на страницата со Детали
Метали Тип:
925 Sterling silver
Функција:
добро здравје
Метална боја:
Сребро, Фунта Сребро 925 Прстен, Бренд Прстен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок
Стил:
Бренд Прстен За Жените, 925 Sterling Silver Бенд Прстени За Жени
Име на производ:
Моден Бренд За Накит Прстени, Бренд За Накит Прстени За Жени
За превозот:
Бесплатен превозот
is_customized:
YES
Пол:
Мажи, Жени, Момчиња, Девојки, Дама,Унисекс,Љубовникот
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
Свеж

Избор на клиенти