.

.

New
316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Biker 4 Боја Камен Око Досадна Полирање Црн Череп Прстен

316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Biker 4 Боја Камен Око Досадна Полирање Црн Череп Прстен

DEN 228.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.


Превозот Услуга
Земја
Проценето Време На Испорака
Кина Пост Воздухопловната
САД
Австралија
Канада
Велика БРИТАНИЈА
САД
15-35 дена
Азија
Европски Земји
20-40 дена
15-35 дена
Други Земји
20-40 дена
Бразил & Русија
25-50 дена
Од UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ,EMS,Што е потребно за 4-12 работни дена да пристигнат.
Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL/Кина Пост воздух mail/Хонгконг Пост воздух mail. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
Ние ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини.
Плаќање
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Ни даде можност да ги поправите грешките. Ви благодариме. Ние ќе бидат одговорни за наплата или замена.
Повратни информации И Контакт ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Политика На Враќање
Ако ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со нас.
со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни.

Детали

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Boyard
Површината Ширина:
20mm
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Моден
НИ големина:
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Свеж

Избор на клиенти