.

.

New
FYSARA Круг Црн Прстен За Неколку Накит Римски Numerals Прстен Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Прстен Љубов Прст Прстен

FYSARA Круг Црн Прстен За Неколку Накит Римски Numerals Прстен Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Прстен Љубов Прст Прстен

DEN 209.00
DEN 321.12

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.
Сите производи вклучувајќи товар.
Тука, може да се најде на повеќето убави накит.
Ние можеме да ве уверам.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.
Во исто време.
Ние прифаќаме трговија на големо природата повеќе, количина е со преференцијален третман.
Предмет : FYSARA Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Прстен Боја : Роза златна боја
Големина : 5-9
Материјал : 361 L Титаниум челик
Погоден за : Жени/љубовник/девојка
Големина : како на сликата
Стилот 1 како што следат
Стил 2 како се следат

Детали

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Број На Модел На:
16988
Бренд Име:
FYSARA
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Повод:
Годишнина
Материјал:
Метал
Обликотшема:
број
Функција:
Никој
Свеж

Избор на клиенти