.

.

New
Топла Сферични Сребрена Боја Кристал Нерѓосувачки Челик Прстени anelli uomo Големина 7/8/9/10/11 anel Мода Накит anillos За Мажи

Топла Сферични Сребрена Боја Кристал Нерѓосувачки Челик Прстени anelli uomo Големина 7/8/9/10/11 anel Мода Накит anillos За Мажи

DEN 84.00
DEN 118.08

Стока
Достапно.


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена Боја
Пакетот вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Прстен
Големина на : НИ големина 7(Внатрешен дијаметар : 17mm)
НИ size 8(Внатрешен дијаметар : 18mm)
НИ големина 9(Внатрешен дијаметар : 19mm)
НИ големина 10(Внатрешен дијаметар : 20mm)
НИ големина 11(Внатрешен дијаметар : 21mm)
Answer : ___________________________ Note :
Бои можеби малку различни, поради различни монитори.
Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење 1-5мм.
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Имајте пријатен шопинг.

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
NUNCAD
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
sr04
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Свеж

Избор на клиенти