.

.

New
Leige Накит Црното Spinel Прстен Круг Намали 925 Сребрен со Смарагд Страна Камења Свадба Прстени за Жените Божиќ Подарок

Leige Накит Црното Spinel Прстен Круг Намали 925 Сребрен со Смарагд Страна Камења Свадба Прстени за Жените Божиќ Подарок

DEN 2765.00
DEN 4608.00

Стока
Достапно.

Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3.
По Продажба На Услуги
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4.65 cts Печат : s925 Камен Намалување на : круг намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1.
Бренд : Leige Накит Главен Камен : вистински црното spinel Акцент Камења : лабораторија создадени смарагд Камен Големина : 7 X7mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.

Детали

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Гем Боја:
Црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
RPR77078-БС
Бренд Име:
LeiGe Накит
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Класичен
Главниот Камен:
Spinel
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Повод:
Годишнина
Свеж

Избор на клиенти