.

.

New
GZ 925 Фунта Сребрен Прстен Зголеми Цвет anillos Реално S925 Тајландски Сребрени Прстени за жените Накит Машки Мажи

GZ 925 Фунта Сребрен Прстен Зголеми Цвет anillos Реално S925 Тајландски Сребрени Прстени за жените Накит Машки Мажи

DEN 672.00
DEN 1119.36

Стока
Достапно.


Производи Покаже : печат : S925. ГОЛЕМИНА на бисер за 20mm што е проценти од сребро ? повеќе потоа 92.5%
Вистински фотографии :

Детали

Прстен Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.25, 7.75, 8, 8.5, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
925 фунта сребрен прстен
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Површината Ширина:
13mm
Бренд Име:
FNJ
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
за 5.2 g
големина на камен за:
mm
совет:
925-sterling-сребро-прстени
Стил:
панк прстен
прстен:
прстени за жени
Име:
GZ
Стил 2:
ангажирање прстен
Стилот 3:
свадба прстени
Стилот 4:
925 sterling silver прстени за жени
Стилот 5:
sterling silver прстени
Свеж

Избор на клиенти