.

.

New
YERLLSOM Бесплатен Превозот 100PCS/многу кориснички Персоналните празно vape бенд,силикони прстени за промотивни подароци SR009

YERLLSOM Бесплатен Превозот 100PCS/многу кориснички Персоналните празно vape бенд,силикони прстени за промотивни подароци SR009

DEN 624.00

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ Note : ова е празно силикони прстени плаќање линк . ако сакате да прилагодено лого на бендови. pls се чувствуваат слободни да контакт со нас :
Обичај силикони прстени,Vape бендови за промотивни подароци.
1), Големина на избра :
60*12*2mm; 70*12*2mm;72*12*2mm;80*12*2mm;
2),го Одбра Силикони прстени бои :
3),pls испратите текст или лого за нас.

Детали

Метална боја:
60mm периметар, 70mm периметар, 72mm периметар, 80mm периметар
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Површината Ширина:
12mm
Број На Модел На:
SR009
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
YERLLSOM
Пол:
Унисекс
Материјал:
Силикони
Метали Тип:
100% Силикон
Свеж

Избор на клиенти