.

.

New
JEXXI Топла Продажба на Гроздобер Домот Готски Црна Роза Шупливи Од Цвет Прстени За Жените Мода 925 Печат Сребрен Накит

JEXXI Топла Продажба на Гроздобер Домот Готски Црна Роза Шупливи Од Цвет Прстени За Жените Мода 925 Печат Сребрен Накит

DEN 114.00
DEN 170.40

Стока
Достапно.


925 Sterling Silver Прстени Накит
Големина : 7-8-9
Состојба : 100% Сосема Нов

Детали

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
JEXXI
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
Сребрени Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
моден прстени накит
Компатибилност:
Никој
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подароци,
Е Прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти