.

.

New
Свадба Прстени 925 Sterling Silver Прстени За Жени со сини топаз Прстен мода подарок накит 925 Фунта Сребрен Прстен j060601agb

Свадба Прстени 925 Sterling Silver Прстени За Жени со сини топаз Прстен мода подарок накит 925 Фунта Сребрен Прстен j060601agb

DEN 864.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
Бренд
LANZYO
Метали Тип
925 Sterling Silver
Gemstones Материјал
сини топаз
Скапоцен Камен Големина
(Приближни)
6*6mm
Метален Стандард За Печат
S925
жените или мажите
прстени за жени
Answer : ___________________________ Note : Накит положило Државна Овластени Тестирање Органи тестирање.
Технологија
Sterling silver занает
Злато позлата не е лесно да се оксидација, но на поединецот уставот, некои луѓе носат долго време, некои луѓе носат кратко време, ако умот ве молиме да се грижи.

Детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Обичај
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
топаз
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
Gem Оценување Центарот на Пекинг Универзитетот
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
j060601agb
Бренд Име:
Lanzyo
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Свеж

Избор на клиенти